Jak jste pravděpodobně zaznamenali v úvodním textu, jsem profesionální fotografka, absolvovala jsem školu se zaměřením na fotografii a multimédia, studium mi bylo velkým přínosem co se týká především práce s programy např. od Adobe, Zoner, CorelDRAW atd. Naučila jsem se tam i točit a střihat videa podle daných pravidel. Měla jsem možnost seznámit se s historií fotografie, kinematografie až po současnost. Vyzkoušela jsem si i klasické vyvolávání snímků za pomoci vývojky, vody a ustalovače. Moje cesta k absolvování nebyla vždy jednoduchá, ale nakonec jsem měla tu čest reprezentovat školu v Nitře. Umístila jsem se také na druhém místě v soutěži CESOFOTO - PORTRÉT. Tímto bych i ráda poděkovala všem mým učitelům!

Co se týká aktuální situace, věnuji se mnohým žánrům viz ikona GALERIE, toto bohaté zaměření mi přináší radost. Hlavní důvod proč mám široké pojetí je ten, že se nikdy nenudím, jelikož každé z témat si žádá trochu jiný přístup a technické vybavení. Používám řadu od Nikonu Z, mám ráda jejich objektivy, které jsou schopné kvalitně zaznamenávat situace i za velmi obtížných světelných podmínek a nemusím tak ISO hnát do přehnaných extrémů, nebo používat externí blesk.

Disponuji i vlastní ateliérem, fotografuji v něm především rodiny s dětmi, newborn a portrétní snímky, někdy business photos. Nefotografuji food design a snímky na doklady (občanky atd.)

Snažím se vždy odevzdat co nejlepší výsledné snímky, je mi jedno jak dlouho je budu upravovat, chci aby byly doladěné do detailu.

Na fotografii mě fascinuje to, že dokáže zachytit emoce, vzpomínky, okamžiky. Vy si díky tomu ty chvíle můžete částečně zopakovat třeba i za 10 let...

Pokud Vás moje tvorba zaujala, můžete se objednat, pokud nezaujala, neobjednávejte se :DDD. Více podrobností naleznete pod ikonkou CENÍK. Případně se budu těšit na spolupráci.

Moc děkuji za Váš čas!